«

»

Тра 27 2019

Print this Запис

Таланти твої, Таращанщино!

Місяць травень надзвичайно насичений святковими подіями і заходами. І цьогоріч він не став винятком для освітянської громади Таращанського району.

25 травня 2019 року відбулося заключне свято районного фестивалю «Таланти твої, Таращанщино!», на якому відзначали обдарованих дітей та найкращі творчі колективи Таращанського району. Радісна подія зібрала у дружнє коло переможців третього етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, конкурсів, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних творчих конкурсів, фестивалів, спортивних змагань, їхніх батьків, педагогів, друзів. Були на святі і почесні гості – Юрій Вікторович Шостак, виконуючий обов’язки голови Таращанської районної державної адміністрації, Тетяна Василівна Якубовська, начальник відділу освіти і науки Таращанської районної державної адміністрації,  Євгеній Віталійович Гудзенко, помічник народного депутата України Віталія Івановича Гудзенка, Михайло Юрійович Кривошеєв, помічник депутата Київської обласної ради Миколи Григоровича Фурдичка, Вадим Анатолійович Левицький, заступник міського голови м. Тараща, Григорій Миколайович Хоменко, представник Благодійного фонду Олександра Борисовича Ференця «Фортеця».

Під час церемонії нагородження талановиті діти району приймали від почесних гостей вітання з досягненнями та перемогами, а також грамоти, медалі, подарунки й премії.

За традицією кращі випускники ЦТДЮ були нагороджені грамотами міської ради та цінними подарунками.

На святі прозвучало багато зворушливих слів на адресу переможців. Слова вдячності звучали на адресу усіх педагогів, які докладають чимало зусиль, щоб талановиті зірочки яскраво світили на небосхилі здобутих знань і досягали усіх висот, батьків, які виховали в дітях почуття відповідальності за своє майбутнє та допомогли набути глибоких знань.

Святковою окрасою свята стали: народний фольклорний ансамбль «Вишиванка», солісти Ернест Модлінський, Яна і Надія Присяжнюк, Іоанна Деревʼянчук, Вероніка Литовченко та вихованки відділення спортивної аеробіки Таращанської дитячо-юнацької спортивної школи.

Обдаровані діти – це майбутній капітал держави. Тож з впевненістю можна сказати, що наші таращанські діти обов’язково внесуть і свою часточку таланту в розбудову незалежної України.

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/talanty-tvoi-taraschanschyno/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image