«

»

Чер 03 2019

Print this Запис

ТЕПЛО СІМЕЙНОГО ВОГНИЩА

ТЕПЛО СІМЕЙНОГО ВОГНИЩА

Сім’я, родина, рід…

Який величезний зміст цих слів. В них усе: лагідний материнський наспів, перші кроки і лепетання маляти, міцні руки тата, теплі бабусині очі, дідусеві повчання, любов і зітхання, будні та свята.

Ласкавий місяць травень багатий на родинні свята – це День Матері та Міжнародний день сім’ї. З нагоди цих свят 25 травня 2019 року у Васильківському міському Центрі дитячої та юнацької творчості відбулося родинне свято «Тепло сімейного вогнища», яке підготували для свої рідних та близьких вихованці Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» (керівник Бобир Алла Олександрівна). На захід завітали найрідніші люди: матусі і татусі, дідусі та бабусі, сестрички та братики. Атмосфера радості і щастя об’єднала батьків і дітей, даруючи безцінні моменти родинного спілкування. У родинному колі діти співали пісні про тепло сімейного вогнища, материнську любов та батькове учіння. Хорошим доповненням до музичних композицій були поетичні рядки про родину, про добру, про Україну, які тепло дарували своїм рідним діти, виражаючи цим свою любов до них.

Директор Тетяна Андріївна Слободянюк вручила грамоти вихованцям  та відзначила подяками батьків, які активно приймають участь в житті студії.

По закінченню свята на дітей та батьків чекав солодкий стіл.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/teplo-simeynogo-vognyscha/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image