«

»

Жов 01 2019

Print this Запис

ТЕРИТОРІЯ IQ у «ДИВОСВІТІ»

Розпочався творчий сезон у «ДИВОСВІТІ», а з ним – і сезон інтелектуальних ігор для шкільних команд району. Осіння серія ігор, як завжди, почалася з інтелектуального квесту «ТЕРИТОРІЯ IQ», для якого цього року автори проекту Катерина Караваєва та Інна Заблоцька обрали тему «ЦІКАВА ШКОЛА». Учасники гри – 10 команд школярів – мали подолати 10 етапів квесту, що відповідали певним шкільним предметам. Не зважаючи на осінню погоду, грали завзято, боротьба за топові позиції у рейтингу найрозумніших видалася енергійною і запеклою. Головоломок було чимало, цікавинок – вдосталь, нових знань та досвіду – ціла купа, вражень – безліч.

За результатами гри, остаточну крапку в якій поставив підсумковий іспит, команди отримали нагороди.Дипломами «За жагу до перемоги» були відзначені команди Новосілківської ЗОШ І-ІІ ст. та НВК «Синяківський хіміко-технологічний ліцей» – заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст.».Дипломи «За добрий результат» отримали команди Козаровицької ЗОШ І-ІІІ ст., Технічного ліцею «НТУУ «КПІ» Вишгородської міської ради, НВК «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» – ЗОШ І ст.», НВК «Димерська гімназія – ЗОШ І ст.» та Вишгородської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.Найкращий результат показали команди Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я» та Лебедівської ЗОШ І-ІІІ ст. – тож у них дипломи «За відмінний результат».

Інтелектуальний ДИВО-клуб зібрався – отже, осіння серія ігор стартувала. До зустрічі на турнірах найрозумніших!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/terytoriya-iq-u-dyvosviti/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image