«

»

Лют 20 2018

Print this Запис

Тренінг для координаторів органів учнівського самоврядування міст, районів та територіальних громад

20 лютого 2018 року КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» проведено тренінг для координаторів органів учнівського самоврядування міст, районів та територіальних громад «Упровадження сучасних форм роботи у діяльності органів учнівського самоврядування як осередок громадського самоврядування». У заході взяли участь 34 координатори з регіонів області.

З вітальним словом до учасників тренінгу звернулась директор КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» Тамара Василівна Нестерук, яка наголосила на важливості використання сучасних інноваційних, творчих, нестандартних форм роботи з лідерами органів учнівського самоврядування та розробці й реалізації спільних соціальних проектів.

У приємній та дружній атмосфері учасники мали змогу познайомитися з новітніми технологіями скрайбінг, скрам, скрапбукінг, медіа-освіту, з сучасними освітніми платформами Padlet, GoFundEd  та як  рекламувати свою діяльність в інтернет контенті, запускати стартапи тощо.

Наприкінці зустрічі учасники тренінгу висловили декілька актуальних ідей, які претендують на трансформацію в повноцінні та цікаві проекти. Зокрема, це пропозиція щодо створення креативного простору для дітей-лідерів, співпрацювати у 3D форматі.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/trening-dlya-koordynatoriv-organiv-uchnivskogo-samovryaduvannya-mist-rajjoniv-ta-terytorialnyh-gromad/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image