«

»

Жов 01 2019

Print this Запис

Тренувальні дії щодо евакуації дітей та дорослих із приміщення районного ЦДЮТ

З метою вироблення у гуртківців умінь, навичок грамотно і чітко діяти в різних надзвичайних ситуаціях, для захисту свого здоров’я та життя, 30 вересня в Іванківському районному ЦДЮТ були проведені  тренувальні дії щодо евакуації із приміщення.

Виявивши «підозрілий» предмет, вихованці  за сигналом керівників гуртків організовано виходили із будівлі. При цьому велика увага зверталася на недопущення паніки.  Прибувши у безпечне місце – стадіон, діти вишикувалися у шеренгу, а керівники гуртків перевірили наявність усіх присутніх за журналом.

Були проведені вікторини «Увага! Небезпечно!», «Безпека мого життя», в ході яких гуртківці розповідали про порядок дій, допомогу  меншим при пожежі, виклик рятувальників.

Теоретичні знання і практичні навички, отримані вихованцями гуртків, мають велике значення для життя кожного,  є запорукою його вмілих і правильних дій у небезпечних ситуаціях, а значить, запорукою збереження найдорожчого – здоров’я та життя.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/trenuvalni-dii-schodo-evakuacii-ditejj-ta-doroslyh-iz-prymischennya-rajjonnogo-cdyut/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image