«

»

Вер 17 2018

Print this Запис

Трудова акція «Ліси для нащадків»

Відповідно до плану роботи КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» в листопаді 2018 року буде проведено обласний етап Всеукраїнської трудової акції «Ліси для нащадків». Акція проводиться з метою створення нових лісових насаджень, лісосмуг, парків, скверів та інших об’єктів зеленого


будівництва, закладання лісорозсадників, шкілок у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах, лісництвах, на присадибних ділянках,підвищення ефективності роботи учнівських лісництв, активізації трудової діяльності учнівської молоді у галузі лісового господарства.

Матеріали про хід проведення акції у районах (містах) приймаються до 16 листопада 2018 року за адресою: еколого-натуралістичний відділ Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», вулиця Богдана Хмельницького, 42/41, м. Біла Церква, Київська область, 09117, телефон для довідок (045 63) 9-09-90.

Також пропонуємо долучитись до Всеукраїнських трудових акцій «Парки – легені міст і сіл», «Вчимося заповідувати» та подати матеріали до 01 грудня 2018 року до КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Положення про заходи розміщено на сайті: www.nenc.gov.ua за посиланнями:

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/trudova-akciya-lisy-dlya-naschadkiv-4/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image