«

»

Тра 07 2014

Print this Запис

Туристські змагання в Переяслав-Хмельницькому районі

DSC09957 (1)

2 травня 2014 року в Переяслав-Хмельницькому районі на базі Жовтневої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся відкритий турнір зі спортивного туризму на Кубок Героя Радянського Союзу Бориса Гавриловича Якушева. Метою заходу, приуроченого до Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні, стало визначення кращих спортсменів та команд гуртківців Переяслав-Хмельницького районного будинку дитячої та юнацької творчості.

Учасниками змагань стали 6 команд. Близько 60 вихованців туристських гуртків, що не один рік успішно функціонують на базі навчальних закладів району, вийшли на дистанції. Хлопці та дівчата віком 13-16 років змагалися на командній дистанції «Смуга перешкод» ІІ класу та особистій дистанції І класу.

У підсумку змагань I місце виборола команда вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості, яка навчається на базі Жовтневої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Друге місце посіла команда з Єрківецького навчально-виховного об’єднання,  ІІІ місце – друга команда Жовтневої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Було підведено й особистий залік серед хлопців та дівчат. Так, кращою туристкою-спортсменкою стала  Коваль Вікторія, а кращим спортсменом – Торкач Євген. І Вікторія, і Євген – вихованці туристського гуртка, що працює на базі  навчального закладу села Жовтневе. Керівником цього  гуртка вже багато років поспіль працює Близнюк Анатолій Іванович.

 

Медведенко В.В., методист Переяслав-Хмельницького районного будинку дитячої та юнацької творчості

DSC09955 DSC09957 (1) DSC09961

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/turystski-zmagannya-v-pereyaslav-hmelnyckomu-rajjoni/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image