«

»

Лис 03 2015

Print this Запис

Твоє майбутнє – в твоїх руках!

Вибір професії є одним із найвідповідальніших моментів у житті кожної людини. Цей вибір починається ще з малого віку. Найкраще розкрити свою майбутню професію і творчо відобразити її можна за допомогою малюнка. Тому, цілком доречним стала організація та проведення І етапу щорічного обласного конкурсу малюнка «Твоє майбутнє в твоїх руках» для талановитої учнівської молоді Броварщини.

Активну участь у конкурсі взяли талановиті учні Плосківського НВО, Русанівського та Мокрецького НВК, Княжицької, Бобрицької, Калинівської та Гоголівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Вихованці Броварських районних Центру патріотичного виховання та Центру дитячої та юнацької творчості теж вразили гарними змістовними роботами.

Усі роботи було передано для подальшої участі в конкурсі до Броварського міськрайонного центру зайнятості.

Цей конкурс спонукав задуматись кожного молодого учасника про вибір майбутньої професії. «Ким стати?», «Яку професію обрати?» – такі думки хвилювали дитячу уяву і знаходили своє втілення на аркушах паперу в чудових авторських творах. Хтось мріє стати трактористом, водієм, учителем, лікарем, фармацевтом, а хтось – модельєром, авіаконструктором, стюардесою. Та важливим є те, що кожний бачить себе в майбутньому в праці, яка потрібна людям.

cJ6s3MmqNvc

HwIiFSXaqY0

kB0oBXPh-Bk

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/tvoe-majjbutne-v-tvoih-rukah-2/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image