«

»

Гру 13 2016

Print this Запис

Твоє життя – твій вибір

kruglyjj-stil-12-12-16-00312 грудня в Будинку дитячої та юнацької творчості міста Борисполя відбулася зустріч лідерів Асоціації учнівського самоврядування з представниками цікавих професій під назвою «Твоє життя – твій вибір, твій вибір – твоя відповідальність».

До старшокласників завітала Федорченко Ірина Миколаївна – політолог, викладач права та політології Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка, яка поділилася «родзинками» своєї професії, розповіла, що політолог – це і психолог, і дизайнер, і іміджмейкер в одній особі. Щоб оволодіти цією професією, треба бути дуже різноплановою особистістю. Друга гостя – Шидогуб Юлія Володимирівна, випускниця Асоціації учнівського самоврядування, яка є приватним підприємцем, власником Майстерні дитячих свят «SHOW KIDS». Лейтмотив бесіди з Юлією – пріоритети при виборі професії та як можна заробляти гроші, займаючись улюбленою справою і отримуючи від цього задоволення.

Також Юлія ознайомила лідерів зі своєю благодійною діяльністю, що полягає у проведенні  ігрових програм для онкохворих дітей у лікарнях та дітей з сирітських будинків,  та закликала присутніх бути милосердними й допомагати іншим. Учні слухали гостей, ставили цікаві запитання і завдяки цій зустрічі стали на крок ближчими до важливого вибору у своєму житті – вибору професії.

kruglyjj-stil-12-12-16-003

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/tvoe-zhyttya-tvijj-vybir/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image