«

»

Вер 18 2014

Print this Запис

Творчий сезон у «Романтику» – розпочався!

DSC_0105

Розпочався новий навчальний рік. Після завершення набору дітей до гуртків та студій Центр творчості дітей, юнацтва та молоді «Романтик» включився у творчу роботу.

Нині маємо нелегкі часи. Україна відстоює свою цілісність і незалежність у збройному протистоянні на сході. Від нас залежить майбутнє  всієї країни і кожного з нас зокрема.

Через це і перший наш виховний захід 16 вересня носив назву «Україна – єдина країна». У залі не знайшлося байдужого до подій сьогодення. Пісні, які дарували солісти студії «Стейдж-Вок» та ансамбль «Фантазія» прославляли рідну землю. Із захопленням  діти виготовляли аплікації народних символів: калини, колосків жита, соняшника, волошок, якими згодом  прикрасили карту України. А символів миру – «голубів», розмістили над нею.

Досить відповідально діти долучилися до оголошеної акції «Лист бійцю Української армії». Малювали «долоньку підтримки», писали слова з побажаннями добра і миру. Все це благословляла пісня-молитва – «Боже Україну збережи! Господи помилуй нас!»

Незабутнім, урочистим був фінал заходу коли діти розгорнули великий прапор України і разом заспівали пісню: «Це моя Україна!» Дружно і натхненно лунали слова пісні. Сяяли очі в дітей, а батьків та педагогів в цю мить переповнювала гордість за своїх дітей і бажанням бачити свою країну мирною, успішною, квітучою.

Ось так патріотично, незабутньо розпочався творчий сезон «Романтика». ТОЖ – В ДОБРУ ПУТЬ!

DSC_0034 DSC_0045 DSC_0069 DSC_0074 DSC_0112

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/tvorchyjj-sezon-u-romantyku-rozpochavsya/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image