«

»

Тра 11 2019

Print this Запис

Тиждень безпеки дорожнього руху у Центрі творчості дітей та юнацтва Київщини

З 6 до 12 травня в Україні оголошено V Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху. Його метою є привернення уваги до надскладної ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні, сприяння вихованню дорожньої культури серед населення та об’єднання зусиль суспільства задля зменшення кількості смертей і травм.

Лише за минулий рік в Україні сталося більше 150 тисяч ДТП, в яких загинуло близко 3 500 людей і ще 31 тисяча травмованих. Всесві́тня організа́ція охоро́ни здоро́в’я зазначає, що найчастіше в ДТП гинуть діти та молодь до 29 років.  Зокрема у 2018 році внаслідок ДТП загинуло 186 дітей.

Відділом науково-технічної творчості Центру творчості дітей та юнацтва Київщини спільно з Білоцерківським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Київській області проведені заняття з учнями других класів Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 9 з поглибленим вивченням іноземних мов Білоцерківської міської ради.

На умовних перехрестях розігрувалися різноманітні дорожні ситуації, діти побували в ролі пішоходів, пасажирів та водіїв. Педагоги Центру творчості дітей та юнацтва Київщини вчили школярів переходити дорогу, коли перехід нерегульований та регульований.  А особлива увага була звернена на перехрестя, де розміщено світлофори.

Представники поліції розповіли учням про правила поводження на дорозі велосипедистів, скутеристів та пішоходів.

Пізнавальні заняття для учнів 2-х класів були цікавими та змістовними. Діти ще раз пересвідчилися в тому, що дорога сповнена несподіванок і небезпек. Тому потрібно бути завжди уважними та обережними, добре вивчити Правила дорожнього руху й повсякчас дотримуватися їх.

Наостанок, малеча покаталась на веломобілі, всі мали змогу посидіти за кермом і відчути себе справжніми водіями.

Тепер є надія, що діти будуть виконувати на практиці ті правила, про які йшлося на заняттях.

Бажаємо всім бути уважними на дорогах та повсякчас пам’ятати правила дорожнього руху, щоб не потрапляти у ДТП!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/tyzhden-bezpeky-dorozhnogo-ruhu-u-centri-tvorchosti-ditejj-ta-yunactva-kyivschyny/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image