«

»

Тра 23 2016

Print this Запис

Тиждень безпеки дорожнього руху в загальноосвітніх та позашкільних закладах

DSC08224Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

16 – 22 травня у загальноосвітніх та позашкільних закладах області пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху за програмою «Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020».

Усі заходи в рамках Тижня мали на меті привернення уваги суспільства до проблеми дитячого травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.

Так, на базі Новокорогодського НВО «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок» та Новогребельського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок» Бородянського району проведено пізнавальні конкурси «Твій друг – дорожній знак», «Я – водій велосипеда», відпрацьовано практичні навички з дотримання правил поведінки на дорозі в непередбачуваних та надзвичайних ситуаціях.

У Броварському районному центрі творчості дітей та юнацтва відбувся театралізований урок-вистава «Я – учасник дорожнього руху», ситуативно-рольова гра «Безпека дорожнього руху залежить від кожного», гра-практикум з правил дорожнього руху «Ми – зразкові пішоходи». Цікавим для наймолодших вихованців був перегляд мультфільмів «Дітям про правила дорожнього руху», «Азбука дорожньої безпеки».

В Іванківському центрі дитячої та юнацької творчості в ході гри «Безпека руху – це життя» вихованці мали змогу повторити та закріпити знання правил дорожнього руху та їх дотримання. Діти взяли участь у вікторинах та естафетах «Сигнали світлофора», «Спритний пішохід», «Дорожні знаки», «Загадки дорожньої грамоти», на прикладі ілюстративного матеріалу обговорили ситуації, що трапляються з вини неуважних пішоходів та водіїв.

У Кагарлицькому районному центрі дитячої та юнацької творчості відбувся конкурс малюнків на асфальті «Безпечний рух – найкращий друг!», конкурс стінних газет, вікторина «Дорожня грамота», тренінг «Твій безпечний шлях до Центру творчості та додому», тощо.

В Яготинському районному будинку дитячої та юнацької творчості проведено низку заходів для гуртківців молодшого, середнього та старшого шкільного віку. Серед них: інтерактивна бесіда «А чи знаєте ви…»,  презентація моделі безпечного дорожнього середовища «Трикутник безпеки»,  квест «Мій друг – дорожній рух», інформаційно-розважальна гра «Світлофор», цільові екскурсії на перехрестя, ігротека «Намалюй знаки», практичні заняття «Знай і виконуй правила дорожнього руху».

У Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького  проведено пізнавально-ігрову  програму «Безпека на дорозі залежить від кожного!», в ході якої вихованці  проаналізували можливі варіанти безпечного шляху до навчального закладу, пригадали правила переходу проїжджої частини дороги, моделювали поведінку в ролі пішохода та велосипедиста.  Гуртківці намалювали карту «Мій безпечний рух до будинку творчості». Члени Міської Ради Дітей Переяслава, лідери учнівського самоврядування  взяли участь у брейн-рингу  «Дорожня грамота». Старшокласники влучно відповідали на запитання брейн-рингу, показали хороші знання дорожніх знаків, правил керування мопедом, велосипедом. Вихованці будинку творчості створювали  колаж з фотографій «Знай і виконуй правила дорожнього руху!», на якому зафіксовані моменти дотримання  безпеки дорожнього руху. Проведено тематичні екскурсії «Вулиця. Проїжджа частина дороги», на яких вихованці практично відпрацювали виконання правил дорожнього руху. Діти провели власні спостереження і зробили  свої висновки щодо удосконалення дорожньої розмітки, встановлення додаткових попереджувальних знаків та світлофорів.

Цікава екскурсія «Я – учасник дорожнього руху» проведена у Білоцерківській СЗОШ І-ІІІ ст. № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій. Під час екскурсії діти проаналізували місця безпечного переходу проїжджої частини дороги. Вікторина «Щоб не трапилось біди» допомогла учням засвоїти навички відповідальної поведінки на дорозі.

19-20 травня КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» спільно з Управлінням превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Київській області проведено виїзні заняття в Узинській ЗОШ I-III ст. №1 та Дослідницькій ЗОШ I-III ст., під час яких педагоги в цікавій та доступній формі ознайомили дітей з правилами поведінки на дорозі, провели тематичні ігри, вікторини.

У всіх закладах пройшли конкурси на кращий дитячий малюнок на тематику Тижня безпеки життєдіяльності, пізнавально-виховні години, уроки дорожньої грамоти.

Безперечно, всі ці заходи допоможуть вберегти юних пішоходів на дорогах.

2 (1)

4

100_3279

DSC08227

DSCN7012

Photo2129

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/tyzhden-bezpeky-dorozhnogo-ruhu-v-zagalnoosvitnih-ta-pozashkilnyh-zakladah-2/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image