«

»

Кві 03 2018

Print this Запис

Тиждень перспективного педагогічного досвіду

З 26 по 30 березня 2018 року в Макарівському центрі творчості було проведено тиждень перспективного педагогічного досвіду, де керівники гуртків змогли поділитися власним досвідом роботи з колегами.

Для педагогічних працівників центру творчості методистом науково-технічного напряму Ю.Ю. Писаренко та керівником комп’ютерного класу «Byte» С.Ю. Покатовим було проведено дводенні навчання з комп’ютерної грамотності керівників гуртків, де розглянули основи роботи у програмі «Провідник» та програмі пакету Office Microsoft Word.

Естафету перейняла керівник Дитячої телестудії «1+2» Т.О. Мельник, яка провела майстер-клас з написання статті-звіту про проведений захід, звернула увагу на необхідні деталі, що мають бути присутніми у описі події, та ознайомила з цікавими фактами, що трапились під час роботи.

Керівник театрального гуртка «Маска» О.М. Леоненко розповіла колегам про особливості роботи з вихованцями молодшого шкільного віку, використання елементів фольклору, співпрацю гуртків, самостійну підготовку вихованцями реквізитів до вистави та показала вправи на розвиток сценічної уваги і фантазії. Керівники гуртків спільно обговорили труднощі під час роботи з дітьми та методи заохочення їх до роботи.

Родзинкою тижня став майстер-клас керівника творчого об’єднання «Дивосвіт» О.І. Мудренко, яка розповіла про національно-патріотичне виховання дітей завдяки гуртку, необхідність безперервного волонтерства, невтомність дітей робити малюнки для передачі захисникам і зауважила, що неабияк важливим у роботі є залучення до неї не лише вихованців, а й батьків, вчителів та всіх зацікавлених. Також Оксана Іванівна пояснила, що дитячі роботи є справжніми оберегами для воїнів, які тримають їх завжди з собою і ознайомила з роботами, які стали переможцями обласних і всеукраїнських конкурсів.

Завершив тиждень керівник комп’ютерного класу «Byte» С.Ю. Покатов, який ознайомив всіх із організацією та проведенням турнірів з комп’ютерних ігор та звернув увагу на те, що турніри є своєрідною рекламою творчого об’єднання «Byte», адже ознайомлюють дітей з його роботою і зацікавлюють до подальшого навчання.

Приємно, що до проведення тижня передового педагогічного досвіду долучилися як методисти, так і керівники гуртків центру творчості.

Дякуємо всім, хто взяв участь у роботі!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/tyzhden-perspektyvnogo-pedagogichnogo-dosvidu/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image