«

»

Гру 13 2016

Print this Запис

Тиждень солдатської мужності та слави

На Васильківщині завершився тиждень солдатської мужності та слави, в якому брали участь вихованці районного ЦДЮТ та учні загальноосвітніх шкіл з 5 по 11 грудня 2016 року з нагоди Дня Збройних Сил України. Тиждень проводився за ініціативи районної ради асоціації шкільних об’єднань дітей Васильківщини та ЦДЮТ.

В рамках тижня вихованці ЦДЮТ та учні шкіл району вітали воїнів військових частин ЗСУ, які дислокуються на території Васильківщини, проводили зустрічі з ветеранами Збройних Сил України та уроки мужності.

Вихованці народознавчо-фольклорного клубу «Джерельце» разом з батьками, які пройшли армійську службу, підготували та провели свято «Подорож шляхами мужності та слави», під час якого перегорнули сторінки історії ЗСУ з козацької доби до наших днів, провели конкурсну програму для хлопчиків, які продемонстрували свою готовність до захисту рідної Батьківщини.

Вихованці гуртка «Лідер клуб», хореографічної студії «Феєрія» та дитячого духового оркестру ЦДЮТ привітали зі святом працівників компанії «Рось-Авіа» та аеродрому «Київ – Південний». В цей день вони стали учасниками важливої події в житті компанії «Рось-Авіа» – урочистого відкриття музею історії української авіації та космонавтики та виставкової зали авто-мото техніки періоду Другої світової війни.

Протягом тижня в освітніх закладах району проходили благодійні акції по збору подарунків для дітей, що проживають в зоні АТО та виготовленню новорічно-різдвяних листівок і сувенірів для воїнів, які відстоюють незалежність нашої держави на Сході України.

Вихованці ЦДЮТ та школярі району щиро вірять, що їх маленькі подарунки принесуть радість і посмішки всім, хто отримає їх сердечні  вітання в День Святого Миколая та під час новорічно-різдвяних свят!

mwfueoohvfm p1020809 s-qzqyl-yks

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

[caption id="attachment_18468" align="alignnone" width="800"]OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/tyzhden-soldatskoi-muzhnosti-ta-slavy/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image