«

»

Кві 27 2017

Print this Запис

У «Джуру» грали в Борисполі

21 квітня на території Олесницького озера відбувся другий тур І міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2017. На противагу попереднім рокам дещо змінилися конкурси, зовнішній вигляд учасників і час вручення кубків. 
Улюблена гра спортивної молоді з року в рік збирає на Олесницькому як велику кількість учасників, так і уболівальників. Вісім команд-джур загальноосвітніх навчальних демонстрували відвагу, мужність, спритність та інтелект.

       Організатори – управління освіти і науки, Центр туризму та краєзнавства учнівської молоді за сприяння Бориспільської міської ради. Партнери та спонсори: Управління культури, молоді та спорту, Бориспільський загін швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України, Військово-патріотичний клуб «Ратоборець», Добровільна пожежна команда м. Бориспіль «Штурм», Військово-патріотичний спортивно-туристичний клуб «Боривітер», депутати міської ради Валерій Мартишко, Ілля Луців, Микола Степаненко, секретар міської ради Ярослав Годунок, голова міської організації ветеранів України Анатолій Пасічний та директор художньої майстерні «Пепса» Володимир Чекулай.

     У вітальному слові заступник міського голови Людмила Пасенко зауважила: «Приємно, що наше місто має глибоке коріння у проведенні цієї гри». Свідченням цього стала виставка, присвячена історії створенню «Джури» – «У єдності сила, в силі – перемога», та виставка зброї, фотовиставка «Хрещені вогнем», присвячена учасникам АТО.
Окрім організаторів, спонсорів та меценатів, на заході були присутні представники Бориспільського військкомату, політради національно-визвольного руху «Правий сектор» та учасники АТО.
Показовим виступом відкривали гру вихованці військово-патріотичного клубу «Ратоборець», які стали переможцями кубку Європи з хортингу, що проходив 7-9 квітня у м. Трускавець.

      Кожен рій мав свою назву, відзнаку, бойовий клич-девіз, ройове гасло-позивний, прапор, типову форму. Враховуючи досвід попередніх років, цього річ «Козаків на човнах» не було: мовляв «холодно», та й конкурсанти не приховували, що одяглися значно тепліше, аніж їхні попередники. 
На команди чекало 11 змагань. У першій частині «Топографія», «Впоряд», «Рятівник» (теоретична та практична частини), «Стрільба з пневматичної зброї», «Відун», «Смуга перешкод» і нововведена «Пожежна естафета». У другій, після козацького кулішу (приготованого кухарями ЗОШ № 7) – «Стрибки через линву», «Теренова Гра», розбирання-збираня автомата. 
Цьогоріч діти упоралися зі змаганнями швидко і за результатами напруженої гри судді оголосили переможця. Як і минулого року, першість здобули учні НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів» ім. Костянтина Могилка – рій «Урус-Шайтан». Другу сходинку посіли «Нащадки Богдана Хмельницького» ЗОШ № 7, третє місце –«Характерники» ЗОШ № 3.

     Команди-призери отримали дипломи та статуетки гри «Сокіл» («Джура»), виготовлені вихованцями та керівником гуртка «Гончарство та кераміка» ЦТТ «Евріка» Миколою Чубатюком

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/u-dzhuru-graly-v-boryspoli/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image