«

»

Лис 07 2016

Print this Запис

У гості до депутатів: екскурсія до Верховної Ради України

dsc02480Мабуть, усі українці знають, як виглядає будівля Верховної Ради України. Проте далеко не всім доводилося побувати усередині. Завдяки екскурсії, яку організував для 20-ох лідерів районного товариства «Співдружність» Таращанський центр творчості дітей та юнацтва «Веселка» за сприяння народного депутата Віталія Івановича Гудзенка, у нас була можливість потрапити всередину однієї з найвідоміших будівель Києва й України.

Першим кроком було зайти до ВРУ. Це не так просто, як, можливо, усім здається. На вході стоїть охорона, кожен показує паспорт чи свідоцтво про народження, охоронці звіряють прізвища із зареєстрованими на екскурсію. Далі ти проходиш крізь турнікет, твої речі перевіряють. Й ось ти на першому поверсі парламенту.

Зі славною історією Будинку українського парламенту учнів ознайомила екскурсовод, працівник Верховної Ради України. Ми були вражені величчю споруди, збудованої 1939 року за проектом архітектора В.Г. Заболотного.

Дуже цікавою була розповідь про художнє полотно «Державотворення» (художник О.Г. Кулаков), на якому відображено момент прийняття Акту проголошення незалежності України. Також нам розповіли й показали прапор України, внесений у сесійний зал Верховної Ради 24 серпня 1991 року.

Лідери учнівського самоврядування найбільш очікували побувати в головні залі ВРУ – сесійній, адже саме там приймаються закони, без яких існування суспільства неможливе. Екскурсовод провела нас на балкон, на якому розташовані ложі дипломатичного корпусу та преси, а також є місцями для гостей.

Під час змістовної та цікавої екскурсії ми побачили унікальні речі та приміщення парламенту. Також дізналися багато цікавих фактів з історії та сьогодення головного будинку Верховної Ради України. На згадку ми фотографувалися й закінчили свій екскурсійний день поїздкою до Макдональдса .

Ярослав Яцевський, член районної учнівської ради.

 

dsc02489

dsc02505

dsc02531

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/u-gosti-do-deputativ-ekskursiya-do-verhovnoi-rady-ukrainy/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image