«

»

Тра 19 2014

Print this Запис

У гостях у казки

100_2861До духовного світу кожного з нас мистецтво входить із дитинства і супроводжує протягом усього життя. Найчастіше першою сходинкю на шляху до нього є театр ляльок. Яскравий світ лялькового театру рятує від буденності, захоплююча гра дає можливість іншими очима подивитися на світ, перевтілення дозволяє краще збагнути себе і зрозуміти інших. Адже ляльковий театр – це мистецтво.

16 травня 2014 року вихованці гуртків Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості поринули у чарівний світ мрій, фантазій і цікавих історій разом з вихованцями лялькового гуртка під керівництвом Майорко І.В., які показали цівкаву лялькову виставу «Наймиліша мама».

Діти із задоволенням спостерігали за дійством, яке відбувалося на сцені, допомагали казковим героям розгадувати загадки та складали вірші про маму.

Вистава «Наймиліша мама» виховує у глядачів повагу до рідної неньки, навчає дітей дбайливому ставленню до рідних та близьких людей.

100_2856

100_2861

100_2863

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/u-gostyah-u-kazky/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image