«

»

Лис 07 2017

Print this Запис

У гостях у військовослужбовців 10-ї морської авіаційної  бригади

У 2015 році між управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради (начальник управління Петрик Ю.Ф.) та командуванням морської авіаційної бригади А-1688 м. Миколаїв (начальник штабу бригади полковник Литвиненко М.Ф.) була підписана угода про співпрацю щодо реалізації основних завдань військово-патріотичного виховання допризовної молоді.


Третій  рік учні Центру військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки БНВО «Звитяга» відвідують морську авіаційну бригаду, з метою проведення навчально-практичних занять. У період з 31.10 по 02.11.2017 року учні 11-10 класів  навчальних закладів міста (БНВО «Звитяга», БСШ № 12, БЗШ № 5, БЗШ №17, Білоцерківський колегіум), які у подальшому оберуть професію військового, пройшли курс молодого солдата  строкової служби на базі військової частини А-1688, яка базується у м. Миколаїв. Юнаків розмістили у казармі разом із матросами частини, це ще більше дало відчуття проходження військової служби, а дівчата проживали у медичній частині бригади. Старший сержант провів практичні заняття із дотримання розпорядку дня, організації побуту військовослужбовців строкової служби. Харчувалися учні в матроській їдальні. Офіцери частини провели з учнями практичні заняття зі всіма видами стрілецької зброї, цікавими видались заняття на бойовій техніці, що розташована на летовищі.

Під час проведення навчальної практики учні Центру відвідали військову кафедру Миколаївського університету імені В.Сухомлинського. Екскурсію закладом для учнів Центру  провів заступник начальника військової кафедри полковник Василенко Сергій Михайлович. Аудиторії, потужна матеріальна база навчального закладу, електронний тир – все це дуже зацікавило юнаків і дівчат, а ще до того можливість провести практичне заняття з вогневої підготовки з автомата Калашникова і пістолета Макарова.

Під час поїздки учні не тільки вдосконалювали військову виправку й майстерність, а й відвідали краєзнавчий музей, зустрілися з учасниками АТО, переглянули документальний фільм про історію 10-ї морської авіаційної бригади, єдиної в Україні.

Від учнів БНВО «Звитяга» для матросів-строковиків були передані подарунки на знак поваги до захисників нашої держави. Але не можемо ми промовчати про патріотичний вчинок нашого земляка, мешканця Білої Церкви, учасника АТО – Андрія Васильовича Семенченка. Коли офіцери Центру у магазині «Будмайстер» вибирали дриль для потреб військовослужбовців 10-ї морської бригади, Андрій Васильович почув, кому призначається цей інструмент, він передав  дриль  для частини морської авіації від побратимів 72 ОМБр.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/u-gostyah-u-vijjskovosluzhbovciv-10-i-morskoi-aviacijjnoi-brygady/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image