«

»

Січ 25 2016

Print this Запис

У їх роботах – справжня Україна

IMG_6952Щороку в День Соборності України на Київщині проводиться  мистецьке свято, яке вже стало традиційним й одним з найбільш очікуваних для творчих педагогів та вихованців навчальних закладів області. І цей рік не став винятком. 22 січня 2016 року на обласне свято з нагоди відкриття виставки робіт учасників  обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» у приміщенні Білоцерківського краєзнавчого музею зібралися шанувальники образотворчого й декоративно-ужиткового мистецтва, відомі митці, педагоги Білої Церкви й області. Організатори виставки – КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Цього року експозиція виставки налічувала близько 300 робіт в різних техніках образотворчого й декоративно-ужиткового мистецтва. Всі роботи були об’єднані спільною тематикою, присвяченою ідеї єдності і соборності України, 25-річчю Незалежності нашої держави та творчості Т.Г. Шевченка.

Як зазначив голова журі виставки-конкурсу, голова Київської обласної організації Національної спілки художників України Дмитренко Олександр Федорович, «саме тут, у цьому залі – справжня Україна… Така, якою бачать її наші талановиті діти – автори неповторних виставкових робіт». У кожній роботі  відображено самобутність України, характер її людей, їх радості і біль, їхню душу. В гармонії з рукотворними витворами на вернісажі звучали слова Великого Кобзаря, як ніколи, актуальні сьогодні. Враження від виставкових робіт  підсилювали й музичні твори у виконанні хорового колективу Центру творчості дітей та юнацтва Київщини та Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу.

IMG_7019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Атмосфера свята наповнювала гостей гордістю за свою країну, її невичерпні мистецькі скарби, талановиту молодь. У такі моменти й самому хочеться створити щось прекрасне… А щоб надати гостям заходу таку можливість, організатори передбачили у виставковому залі роботу майстер-класів з петриківського розпису, виготовлення сувенірів на бересті,  робіт у техніці «фото трансфер», а також презентацію робіт, виконаних у  техніках декупажу, трафаретна техніка, імітація сусального золота, позолота, вітражна техніка тощо. Як зазначила директор Центру творчості дітей та юнацтва Київщини Тамара Василівна Нестерук, ідея таких майстер-класів у тому, щоб створити підгрунтя для творчої співпраці талановитих педагогів, ознайомити їх із сучасними техніками образотворчого й декоративно-ужиткового мистецтва. Крім того, на обласному святі керівники гуртків образотворчого й декоративно-ужиткового мистецтва, учителі образотворчого мистецтва мали можливість отримати консультації відомих митців – членів журі обласної виставки-конкурсу, які аналізували дитячі роботи, представлені в музеї.

IMG_6925

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Усіх, хто не мав можливості побувати на вернісажі, запрошуємо переглянути експозицію виставки, яка буде функціонувати в Білоцерківському краєзнавчому музеї до 12 лютого. Переглянути роботи можна безкоштовно. Експозиція працює згідно з графіком роботи Білоцерківського краєзнавчого музею.

Приємного вам перегляду.

IMG_7003  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_6954

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_6959

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 IMG_6950

 

 

 

 

 

 

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/u-ih-robotah-spravzhnya-ukraina/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image