«

»

Жов 25 2017

Print this Запис

У Києво-Святошинському районі відбулося засідання обласного методичного б’єднання керівників гуртків «Юні екскурсоводи»

24 жовтня у Лісниківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Михайла Грушевського Києво-Святошинської районної ради відбулося засідання обласного методичного об’єднання керівників гуртків «Юні екскурсоводи», що функціонують на базі навчальних закладів Київщини.


Зустрів учасників заходу у центрі села, біля пам’ятного знаку та могили Федора Грушевського, сільський голова Гладуш Олександр Петрович. Він розповів присутнім про співпрацю сільської ради з громадою та керівництвом навчального закладу, завдяки якому школа перетворилася на своєрідний музей. У приміщенні школи Осадчим Володимиром Петровичем, директором, для учасників проведено екскурсію музеями закладу – Музеєм Михайла Грушевського, Музеєм історії освіти та Музеєм “Галерея Пам’яті”.      У четвертому, Краєзнавчому музеї,  і відбулося власне засідання.

Присутніх керівників гуртків привітала Гончарук Тетяна Василівна – методист з виховної роботи відділу освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації. Шевченко Людмила Миколаївна, заступник директора з навчально-методичної роботи КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», привітала учасників заходу, підкресливши, що робота керівників гуртків «Юні екскурсоводи» – це вагомий внесок у національно-патріотичне виховання молоді сьогодні, адже одним з завдань такого виховання є формування в учнівської молоді активної громадянської позиції на основі залучення до справи збереження історичної та культурної спадщини рідного краю.

Дюдя Людмила Юріївна, методист відділу спортивного туризму і краєзнавства КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», у своїй доповіді окреслила стан та перспективи розвитку музейної справи та екскурсійної діяльності у навчальних закладах системи освіти Київської області. Вона також ознайомила курівників гуртків з умовами обласного конкурсу «Юні екскурсоводи», метою та основними завданнями.  Перед присутніми виступили переможці минулорічного конкурсу – вихованки навчальних закладів Турчин Софія (екскурсовод Музею декоративно-ужиткового мистецтва Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості) та Можарівська Ірина (екскурсовод зразкового Музею історії Сквирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені П. Тисьменецького). Вони презентували свої матеріали, що стали кращими у конкурсі. Перед присутніми виступили також і їх керівники, які поділилися з учасниками засідання досвідом з підготовки конкурсанток: Турукіна Леся Володимирівна (м. Васильків) та Бойко Алла Михайлівна (м. Сквира),

Іващенко Олена Анатоліївна, старший науковий співробітник Білоцерківського обласного краєзнавчого музею,  подякувала юним екскурсоводам та їх педагогам, зазначивши, що добре  підготовлені, вони гідно захищатимуть Київської області у Всеукраїнському конкурсі.

Костенко Наталія Миколаївна, керівник зразкового Музею народного побуту Київщини Технолого-економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету поділилася з присутніми досвідом участі у всекураїнському конкурсі, що відбувся у березні 2017 року і де її вихованка посіла третє місце.

На завершення заходу учасгники обговорили актуальні питання проведення конкурсу «Юні екскурсоводи». Також було визначено тематику проведення обласного конкурсу «Юні екскурсоводи» у 2018 році. Матеріали, що повинні надійти на конкурс, розподіляються за профілями музеїв: військово-історичні, літературні (літературно-меморіальні), історії населених пунктів або їх частин. Крім того було наголошено, що роботи для участі у заочному турі ІІ (обласного) етапу конкурсу слід подавати до 20 березня 2017 року у відділ спортивного туризму і краєзнавства КЗ КОР «ЦТДЮК». Очний тур же відбудеться у травні, про місце його проведення буде повідомлено додатково.

інформаційно-методичні матеріали екскурсовод2017

програмка лісники 2017

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/u-kyevo-svyatoshynskomu-rajjoni-vidbulosya-metodychne-obednannya-kerivnykiv-gurtkiv-yuni-ekskursovody/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image