«

»

Жов 26 2017

Print this Запис

У місті Обухові розпочали проводити заходи щодо підготовки до гри «Джура»

25 жовтня 2017 року ЦТДЮМ «Романтик» за підтримки управління освіти, провів творчу лабораторію для заступників директора з виховної роботи та керівників роїв на тему «Технологія підготовки конкурсу «Добре діло» І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)».


Захід проводився з метою активізації роботи в напрямку національно-патріотичного виховання учнівської молоді, організації дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в начальних закладах міста.
Програма творчої лабораторії складалася з теоретичної та практичної частин і була акцентована на відпрацювання конкурсу звітів та презентації-захисту «Доброго діла».
Методист міського методичного кабінету Глушко Л.В. акцентувала увагу на Концепції «Нова українська школа» – виховання на цінностях та моделі випускника нової школи. Висвітлила питання впровадження дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в навчальних закладах, проведення фінальних шкільних, міського етапів у 2018 році.
Методист ЦТДЮМ «Романтик» Андрієвська А.І. загострила увагу на умовах конкурсу звітів та вимогах до презентації – захисту «Доброго діла», критеріях оцінювання. Вказала на помилки та недоліки, які були допущені.
У рамках заходу заступники та керівники роїв стали учасниками рольової гри «Ти – суддя». Проводили порівняльний аналіз звітів «Добре діло», обговорювали, дискутували, обмінювались досвідом, обмірковували та приймали рішення.
Учасникам творчої лабораторії були надані методичні рекомендації, які допоможуть педагогам у підготовці та проведенні шкільного, І (міського) та II (обласного) етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Родзинкою заходу став майстер-клас «Квітка України», який провела керівник гуртка «Орхідея», Артюхова Олеся Вікторівна.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/u-misti-obuhovi-rozpochaly-provodyty-zahody-po-pidgotovci-do-gry-dzhura/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image