«

»

Кві 14 2016

Print this Запис

У Васильківському районі стартував районний етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

IMG_279612 квітня 2016 року у Васильківському районному центрі дитячої та юнацької творчості стартував І етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та одночасно відбулося спільне засідання комісій з питань освіти, культури, дозвілля, спорту та здорового способу життя районної ради «АШКо» дітей Васильківщини.

До учасників з привітальним словом звернулася директор центру творчості Шевченко Лідія Василівна, яка побажала учасникам бути патріотами та цінувати козацькі традиції.

IMG_1077

З відеозвітом про участь делегації районної ради «АШКо» дітей Васильківщини у обласному зборі лідерів учнівського самоврядування у м. Фастів виступили голова ради дітей Долотцев Олександр та заступник голови комісії з питань партнерства, міжнародних відносин та захисту прав дітей Ковтунович Оксана. Методист ЦДЮТ, координатор районної ради дітей Красніков Віталій Костянтинович виніс на обговорення зміни до Статуту обласної ради дітей Київщини.

IMG_1081

Після цього всі учнівські команди, а їх в цьому році 30, розпочали захист «Доброго діла», під час якого кожен представник рою за 30 секунд мав розповісти про реалізацію доброї справи у школі, а журі конкурсу оцінювали здані ними матеріали.

IMG_1084IMG_1070

Для того, щоб трішки відпочити президент учнівської республіки Погребіського НВК, голова організаційного комітету районної ради дітей Моторна Тетяна провела ранкову руханку «День у школі», а представники учнівського самоврядування Гребінківської гімназії продемонстрували і залучили учасників до невеличкої «перерви».

IMG_2802

Після цього учасники мали змогу позмагатися на звання кращих знавців історії козацтва та історії Збройних Сил України у грі «Відун». Крім того, у холі ЦДЮТ можна було ознайомитися з газетами органів учнівського самоврядування, які присвячені реалізації національно-патріотичного виховання та організації і підготовці до гри «Сокіл» («Джура»).

IMG_2786IMG_2788

З результатами виступів команд можна буде ознайомитися на сайті РЦДЮТ найближчим часом. Наступний етап гри відбудеться 6 травня 2016 року в селищі Гребінки. Бажаємо успіхів!  

Красніков В.К. – методист ЦДЮТ, координатор районної ради «АШКо» дітей Васильківщини

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/u-vasylkivskomu-rajjoni-startuvav-rajjonnyjj-etap-vseukrainskoi-vijjskovo-patriotychnoi-gry-sokil-dzhura/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image