«

»

Бер 19 2014

Print this Запис

У Вишгороді запалала «Шевченкова зоря»

er

Яскраво-теплим сонячним променем на тлі березневої блакиті вкотре для нас запалала Шевченкова зоря. Чи знав сам Великий Кобзар, що саме так, велично і звитяжно, світитиме його зоря крізь віки, крізь покоління?!

«Шевченкова зоря». Таку назву мало мистецьке свято, влаштоване 14 березня Вишгородським районним Центром творчості «Дивосвіт», яке стало лунким заключним акордом великого огляду-конкурсу «Шевченковою стежиною», що проходив протягом кількох місяців у Вишгородському районі.

І назва свята дійсно виправдала себе – варто лише було побачити, як засвічувалися зоряно дитячі очі, коли вони читали, співали, навіть танцювали Шевченка, яка дзвінка тиша панувала, коли у вщент заповненій залі лунали проникливі слова Великого Кобзаря.

Свято відкрила мистецька композиція «Шевченкова Україна», до створення якої долучилися вихованці «Дивосвіту»: вокальних студій «Візерунок», «Соло», «Доремікс», творчого об'єднання «Різні Люди», хореографічної студії  «Ліберті», ансамблю сопілкарів «Рум'янок».

Звучали поезії Шевченка у виконанні найкращих читців. Пісні на слова поета у виконанні солістів, дуетів, ансамблів викликали живий відгук глядачів. Цікавою і змістовною була розповідь вихованців гуртка «Історія рідного краю» про перебування Шевченка на Вишгородській землі.

Переможцям та призерам районного огляду «Шевченковою стежиною» було вручено дипломи в різних номінаціях. На свято зібралося близько півтисячі учнів міста та району. У холі «Дивосвіту» відвідувачі мали змогу переглянути мистецькі роботи з образотворчого та декоративно-вжиткового мистецтва.

За відгуками глядачів, свято було масштабним, дуже видовищним, але, разом із тим, надзвичайно проникливим і щемким. І те, що ця подія отримала такий позитивний резонанс, дуже важливо, адже так хочеться, щоби правдиве Тарасове слово в неспокійному українському сьогоденні не слугувало прикриттям псевдопатріотизму, а спонукало до натхнення, творчості, праці, осяяної яскраво-теплим промінням Кобзаревої зірки.

er ewrr yugy

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/u-vyshgorodi-zapalala-shevchenkova-zorya/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image