«

»

Вер 30 2021

Print this Запис

Участь у вебінарі «Система забезпечення якості освіти у закладах позашкільної освіти Київської області»

Якість освіти – є  національним пріоритетом  України. Тому конкретизація критеріїв та індикаторів забезпечення якості освіти і створення внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладі позашкільної освіти – є на сьогодні актуальним питанням.

29 вересня 2021 року КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» взяв участь у вебінарі «Система забезпечення якості освіти у закладах позашкільної освіти Київської області».

Людмила Шевченко, заступник директора, звернула увагу учасників на складових проведення самооцінювання освітньої та управлінської діяльності закладу позашкільної освіти.

При створенні внутрішньої системи забезпечення якості освіти і суб’єктам і об’єктам оцінювання потрібно розуміння того, що процес вивчення якості освіти у закладі це проведення аналізу діяльності закладу на відповідність очікувань держави, батьків, дітей.

Налагодження внутрішньої системи забезпечення якості освіти є стратегічним рішенням закладу. Воно допоможе поліпшити загальну дієвість та забезпечити міцну основу для ефективного та сталого його розвитку. Внутрішня система якості освіти – це інструмент який дає змогу розвивати заклад, забезпечує і налаштовує процеси його освітньої діяльності.

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/uchast-u-vebinari-systema-zabezpechennya-yakosti-osvity-u-zakladah-pozashkilnoi-osvity-kyivskoi-oblasti/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image