«

»

Гру 23 2020

Print this Запис

Участь у відкритій колегії директорів закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму

Інноваційні процеси трансформації позашкільної освіти України викликають потребу в розробці прогностичних моделей інноваційного розвитку закладів позашкільної освіти. Одним із пріоритетних напрямів розвитку Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», а також модернізації позашкільної освіти Київської області є моделювання інноваційного освітнього простору, спрямованого на реалізацію стратегічних цілей і завдань розвитку регіональної системи позашкільної освіти, розробку її сучасної моделі.

Саме дані питання були в контексті обговорення під час відкритої онлайн-колегії Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, яка відбулася 23 грудня 2020 року.  КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» було презентовано здобутки та напрацювання закладу за 2020 рік у форматі дашборду.

В. о. директора Тамара Нестерук зазначила, що асортимент освітніх послуг визначається за результатами маркетингової діяльності закладу відповідно до особистісних замовлень дітей та їхніх батьків, оскільки розвиток інноваційного освітнього простору передбачає діяльність закладів позашкільної освіти, як суб’єкта ринкових відносин та виробника освітніх послуг.

Людмила Шевченко, заступник директора з навчально-методичної роботи презентувала контент з формування та підвищення професійного розвитку керівників та педагогів закладів позашкільної освіти як одного із напрямків освітнього менеджменту.

В умовах змін актуальним питанням для закладів позашкільної освіти є пошук мобільних технологій проєктування освітніх систем, що функціонують в інноваційному режимі. У зв’язку з цим КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» і надалі створюватиме систему діяльності та забезпечення нової якості сучасної освіти, зорієнтованої на інтелектуальний та творчий розвиток особистості.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/uchast-u-vidkrytijj-kolegii-dyrektoriv-zakladiv-pozashkilnoi-osvity-ekologo-naturalistychnogo-napryamu/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image