«

»

Гру 18 2017

Print this Запис

Участь у Всеукраїнському чемпіонаті FIRST LEGO League

17 грудня 2017 року вихованці Бориспільського міського Центру технічної творчості «Евріка» взяли участь у Всеукраїнському чемпіонаті FIRST LEGO League, що відбувся у приміщенні Українського дому.

Міжнародна програма складена таким чином, щоб учні могли весело навчатись, отримуючи задоволення під час занять наукою та технікою. Учасники мали виконати безліч важливих і цікавих завдань: представити проект, втілення якого за допопогою інноваційних технологій приносить користь, продемонструвати командні цінності, представити свого робота та його дизайн і виконати місії запрограмованим на це роботом.

Команда ЦТК «Евріка» виборола ІІ місце в конкурсі «Гра роботів» та ІІІ місце в конкурсі «Проект», де вони захистили свій поект «Вода і людина». Керівники команди: Назімов Ігор Петрович та Голобородова Галина Борисівна.

Вітаємо!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/uchast-u-vseukrainskomu-chempionati-first-lego-league/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image