«

»

Жов 06 2015

Print this Запис

Участь у Всеукраїнських змаганнях учнівської молоді з авіамодельного спорту (повітряний бій)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

З 29 вересня по 2 жовтня  цього року в смт. Міжгір’я Закарпатської області  відбулися Всеукраїнські змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту в класах моделей повітряного бою: F-2-D (з дизельним двигуном 2,5 куб.см), F-2-D (з калильним двигуном 2,5куб.см.) та з моделями категорії F-2-D (з дизельним двигуном 1,5 куб.см).

 

У змаганнях взяли участь юні авіамоделісти з позашкільних навчальних закладів Волинської, Закарпатської, Київської, Херсонської, Хмельницької та Черкаської областей.

Об’єктивність в оцінках стартів моделей забезпечувала суддівська бригада на чолі із суддею міжнародної категорії, Президентом Федерації авіамодельного спорту в Київській області Віктром Садомовим.

Змагання пройшли в гострій, цікавій боротьбі та комфортній обстановці. Успішно виступили й вибороли призові місця в командній першості команда Закарпатської області – І місце, Київської області – ІІ місце та команда Черкаська області – ІІІ місце.

В особистому заліку представники Київщини мають такі здобутки: Клименко Євген – І місце у класі моделей F-2-D з дизельним двигуном  1,5 та  ІІ місце у класі F-2-D з калильним двигуном; Міленін Данило – ІІ місце  у класі моделей F-2-D з дизельним двигуном 2,5.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо вдалих стартів та нових звершень!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/uchast-u-vseukrainskyh-zmagannyah-uchnivskoi-molodi-z-aviamodelnogo-sportu-povitryanyjj-bijj/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image