«

»

Лис 12 2019

Print this Запис

Участь юних патріотів Броварщини в «Історичному таборі «Древня Київщина»!

9 – 10 листопада 2019 року вихованці гуртка «Джура» Комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», що працює на базі Погребської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Савсюк А.М.) та Княжицької ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Ревенчук В.С.) брали участь в «Історичному таборі «Древня Київщина». Табір знаходився у селі Пісківка Бородянського району. Він був організований за підтримки Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації і громадської організації «Захист прав молоді та релігійних громад».

Завдання проекту полягало у набутті молоддю знань, навичок та інших компетентностей з історії України, зокрема Київщини,  популяризація молодіжної неформальної освіти; інтелектуальний, духовний і фізичний розвиток учасників проекту; пробудження української  свідомості та гордості за свою  національну ідентичність.

Під час роботи «Історичного табору «Древня Київщина» проводилася серія лекцій, тренінгів з  історії України періоду Київської Русі  та доби козацтва, таборування,   спортивне орієнтування в лісі, перегляд документальних  кінофільмів; пейнтбол, стрільба з пневматичної гвинтівки та лука, а також метання ножів.

Загалом наші гуртківці впоралися з усіма поставленими завданнями, задоволені та сповнені світлими враженнями та позитивними емоціями повернулися додому в очікуванні нових подібних заходів.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/uchast-yunyh-patriotiv-brovarschyny-v-istorychnomu-tabori-drevnya-kyivschyna/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image