«

»

Лис 12 2020

Print this Запис

Учнівська молодь та освітяни запрошуються до участі у ХV Всеукраїнській філософській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід»

З метою залучення учнівської молоді до краєзнавчо-дослідницької роботи з питань філософії, історії, краєзнавства, формування філософської  культури здобувачів освіти 24-26 лютого 2021 року у місті Харкові планується проведення ХV Всеукраїнської філософської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід» (далі – конференція).

Конференція проводиться Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Комунальним закладом «Харківська обласна станція юних туристів».

Запрошуємо до участі у конференції учнів загальноосвітніх, позашкільних закладів освіти вашого регіону.

З метою своєчасного друкування матеріалів конференції, просимо учасників до 07 грудня 2020 року надіслати тези (2 сторінки) робіт та попередні заявки щодо участі у конференції на електронну адресу КЗ «Харківська облСЮТур» (stkharkov@ukr.net). Умови традиційного змісту додаються.

Остаточна інформація щодо режиму проведення конференції буде надана додатково. Довідки за телефонами: у м. Києві (044) 238-06-67 – Наталія Майдебура, у м. Харкові (057) 392-14-82 – Ірина Скриль.

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ХV ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОСОФСЬКОЇ ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ   «ПІЗНАЙ СЕБЕ, СВІЙ РІД, СВІЙ НАРІД»

Наша Батьківщина має мальовничу, неповторну, красиву природу, значні матеріальні і трудові ресурси, славну історію, багату традиціями культуру. Перед  людиною, незалежно від її віку, постійно постають питання про її буття, сенс життя, мету існування в цьому світі, про щастя і шляхи його досягнення, про свободу, волю, про систему життєвих цінностей. Різні філософи по-різному тлумачать природу і сутність людини, шляхи її становлення і розвитку. Ми пропонуємо спробувати пошукати відповіді  на ці питання разом.

Мета конференції

розвиток творчої особистості, формування філософської культури старшокласників;

залучення учнівської молоді до науково-дослідницької роботи з питань філософії, історії, краєзнавства.

Завдання конференції

сприяння національно-патріотичному вихованню учнівської молоді;

вшанування пам’яті філософа, просвітителя Г.Сковороди;

обмін досвідом роботи.

Дата та місце проведення конференції

Конференція проводиться 24-26 лютого 2021 року у м. Харкові на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради, Національного літературно-меморіального музею Г. Сковороди.

Зустріч, реєстрація, проживання учасників на турбазі КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» за адресою: 61091, м. Харків, вул. Танкопія, 15/2, телефони: (057) 392-30-14, (057) 392-14-82.

Для організації зустрічі делегацій необхідно повідомити дату, час прибуття та вид транспорту за тел. (057) 392-30-14, (057) 392-14-82.

Організатори конференції

Організатори: Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді МОН України, Департамент науки і освіти Харківської облдержадміністрації, Національний літературно-меморіальний музей Г.С.Сковороди, філософський факультет ХНУ імені В.Н.Каразіна, КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.

Учасники конференції

До участі в конференції запрошуються  делегації загальноосвітніх, позашкільних закладів освіти України у складі 2-3 учнів і одного керівника.

 Умови проведення

Учасники подають до 07 грудня2020 р. попередні анкети-заявки (додаток 1), тези (2 сторінки)в електронному варіантіна електронну адресу КЗ «Харківська облСЮТур»stkharkov@ukr.net, та друковані роботина адресу м. Харків, вул. Танкопія 15/2. Звертаємо увагу учасників на присутність філософського аспекту в представлених статтях.

Під час конференції планується робота таких секцій:

  1. Г.С. Сковорода: життя, творчість, погляди;
  2. Етнографічні особливості краю;
  3. Глобальні проблеми сучасності;
  4. Духовні скарби мого краю;
  5. Сенс життя у поглядах сучасної молоді.
  6. 100 років Української революції

Вимоги до електронного вигляду тез:

Тези подаються у форматах MicrosoftOfficeWord 2003 на CD-R\CD-RWабо на електронну адресу stkharkov@ukr.net. Ім’я файлу повинно відповідати прізвищу автора або назві учнівського об’єднання.

Мова тез – українська. Обсяг – до 2 сторінок тексту формату А4. Текст повинен бути набраний через 1 інтервал, шрифт TimesNewRoman, кегль – 14, всі поля – 1,5 см.

Назва друкується великими літерами по центру, кегль – 12. Далі, зразу після назви тез, необхідно подати назву секції та короткі відомості про її авторів (прізвище, ім’я, клас, назву учнівського об’єднання, навчального закладу, а також прізвище, ім’я, по батькові та регалії керівника роботи), кегль – 12.

Друкований варіант роботи (до 10 сторінок) подається у довільному форматі.

Програма конференції передбачає виступ учасників по темі поданої роботи.

Доповідачам надається 5 хвилин для промови та 3 хвилини для відповідей на запитання членів журі та учасників конференції. Технічні засоби для виступу учасників організаторами конференції НЕ НАДАЮТЬСЯ! Наочні матеріали, які використовуються під час виступу, можуть бути у вигляді плакатів, карт, схем, фотографій, таблиць, тощо. Організатори конференції залишають за собою право відбирати роботи для участі у конференції.

Приклад оформлення тез:

Глобальні проблеми сучасності

Петренко Петро, учень Харківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Харківської міської ради

Керівник: Коваленко Н.І., вчитель української мови та літератури

 

Одним з найбільш глобальних і актуальних питань на сьогодні є вирішення глобальних проблем сучасності: філософія розглядає проблеми, які, здавалося б, зачіпають майже кожну науку, в тому числі економіку, географію, математику і багато інших. Над цими проблемами працюють майже всі сфери і галузі наук, пов’язані з самою людиною і Землею.

 Чому тоді саме філософія повинна висувати рішення проблем сучасності? Це буде більш зрозумілим, якщо розглянути, які саме проблеми входять сьогодні до цього списку. І, здавалося б, вихід можна знайти, адже сьогодні у людства стільки планів, рішень і технологій, чому тоді всі до цих пір стоїть на місці? Відповідь в тому, що все залежить від самої людини, і все ж він стоїть у центрі цих питань: його сьогодення, його майбутнє…………

 Фінансування

Організація та проведення конференції, проживання, екскурсійне та автобусне обслуговування здійснюється за рахунок КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.  Проїзд та харчування учасників – за рахунок відряджуючої організації. Орієнтовна вартість дворазового харчування – 120 грн. на добу.

Додаток 1

Заявка на участь у ХV Всеукраїнській філософській історико-краєзнавчій  конференції

«Пізнай себе, свій рід, свій нарід»

від _____________________ області _______________________________________________ закладу

№  п/п П.І.Б., клас, назви учнівського об’єднання, навчального закладу П.І.Б., посада керівника Тема роботи Назва секції Контактні номери телефонів керівника(моб., стаціонар.), електронна адреса
           

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/uchnivska-molod-ta-osvityany-zaproshuyutsya-do-uchasti-u-hv-vseukrainskijj-filosofskijj-istoryko-kraeznavchijj-konferencii-uchnivskoi-molodi-piznajj-sebe-svijj-rid-svijj-narid/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image