«

»

Лис 13 2020

Print this Запис

Учнівську молодь та освітян запрошують до участі у ІІ-й Всеукраїнській краєзнавчо-етнологічній конференції учнівської молоді «Лиш те в народі буде жити, що серце серцю передасть…»!

Учнівську молодь та освітян запрошують до участі у ІІ-й Всеукраїнській краєзнавчо-етнологічній конференції учнівської молоді «Лиш те в народі буде жити, що серце серцю передасть…»! Детальніше читайте у листі Директорату дошкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН України від 11.11.2020 № 6/1356. Програмою конференції передбачаються пленарне засідання, робота  секцій за такими напрямами: «Традиції, звичаї та обряди українського народу», «Український побут, народні ремесла, художні промисли», «Традиційне вбрання українців», «Народна архітектура та її стилі», «Говірка, наріччя та діалект». У зв’язку з дією карантинних обмежень, пов’язаних з вірусною хворобою COVID-19, та зважаючи на рекомендації МОН щодо обмеження масових заходів, конференція буде проводитися в режимі on-line.
Детальну інформацію буде надано в листі-запрошенні від Оргкомітету безпосередньо учасникам. Телефон для довідок у м.Києві (044) 238-06-67 (Наталія Майдебура), у м. Івано-Франківськ (0342) 58-34-14, 0961717297 (Дмитро Вороневич), у м. Косові 0988266099 (Юрій Ласитчук).
   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/uchnivsku-molod-ta-osvityan-zaproshuyut-do-uchasti-u-ii-jj-vseukrainskijj-kraeznavcho-etnologichnijj-konferencii-uchnivskoi-molodi-lysh-te-v-narodi-bude-zhyty-scho-serce-sercyu-peredast/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image