«

»

Кві 30 2014

Print this Запис

Україна – це ми!

DSC_2299

Під такою назвою на Ставищенщині 14-25 квітня 2014 року було реалізовано проект, метою якого стало об’єднання жителів району для взаємного прояву патріотизму. Автором проекту та ініціатором проведення його заходів стала координаційна рада районної асоціації дитячих організацій Ставищенщини «Крона».

У рамках проекту в навчальних закладах району випускали інформаційні буклети, стінгазети, започатковували відповідні рубрики на веб-сайтах, де висвітлювали інформацію про нашу Батьківщину – державу з героїчним минулим і багатою культурною спадщиною.  Також педагоги у творчому тандемі з учнями і вихованцями створювали інформаційні куточки «Моя Батьківщина – Україна», проводили різноманітні акції, флеш-моби, конкурси, відкриті уроки, хвилини пам'яті тощо.

Заключним етапом проекту став масовий захід, який передбачав створення «живого ланцюга» патріотів України на вулицях Ставища та сіл району.  Так, 25 квітня 2014 року учні та педагоги навчальних закладів і просто небайдужі жителі Ставищенщини вийшли в центр рідного селища, щоб висловити власну громадянську позицію, свою любов до України. 

DSC_2272 DSC_2299 DSC04414

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/ukraina-ce-my/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image