«

»

Сер 26 2020

Print this Запис

Україна наша мати – нас довіку не здолати!

Україна – неозорі простори рідної землі, що прослалися від Карпат до Чорного моря. Україна – це історія народу, який протягом багатьох років боровся за свою свободу і незалежність. Україна – наша Батьківщина. Василь Симоненко писав: «Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину!»
З 22 по 25 серпня 2020 року за ініціативи обласної ради дітей Київщини спільно з КЗ КОР «Центр творчості та юнацтва Київщини» проведено відеомарафон «Україна наша мати – нас довіку не здолати!». Захід був приурочений до Дня Державного Прапора та 29-й річниці Незалежності України. Контент відеомарафону був дуже різноманітним та багатогранним, яскравим і щирим. Лідери органів учнівського самоврядування під хештегом #УкраїнаНезалежність презентували близько 60 відеоматеріалів про Україну, Незалежність, Свободу, свої мрії та бачення майбутнього нашої України!
   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/ukraina-nasha-maty-nas-doviku-ne-zdolaty/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image