«

»

Тра 13 2021

Print this Запис

«Україна та суміжні держави: проблеми та перспективи їх відносин»

Напередодні Дня Європи в Україні в онлайн-студії КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбувся лідерський майданчик «Україна та суміжні держави: проблеми та перспективи їх відносин» за участі депутатів обласної ради дітей Київщини, лідерів  та координаторів органів учнівського самоврядування  територіальних громад Київської області.

Основною метою онлайн-заходу було ознайомлення з європейськими цінностями та традиціями, популяризація загального європейського культурного надбання серед учнівської молоді, формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграційного курсу України у лідерів органів учнівського самоврядування Київської області.

Впродовж онлайн-заходу діти-лідери презентували власні дослідження спільних цінностей України та Європи, контент та сучасну візію Євросоюзу, цікаві факти євроспільноти та «освітні мости» України та ЄС. Учасники заходу поринули в захоплюючу віртуальну подорож у глиб віків та здійснили онлайн-мандрівку до країн Європи. На завершення заходу було проведено дебати «Європейські цінності та стандарти щодо верховенства права та поваги до прав людини.

Для нашої держави День Європи – це особливий день, адже Україну та Європу об’єднують не тільки спільні цінності, культура та історія, а й перспективи відносин у майбутньому.

 

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/ukraina-ta-sumizhni-derzhavy-problemy-ta-perspektyvy-ih-vidnosyn/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image