«

»

Лис 21 2019

Print this Запис

Україна зростає разом з дітьми!

Ранок 20 листопада у дітей Київщини розпочався по-дорослому. У Всесвітній день дитини лідери органів учнівського самоврядування взяли участь у Всеукраїнському форумі Національної ради дітей та молоді «Україна зростає разом зі мною», приуроченого 30-річчю Конвенції ООН про права дитини. На форум були запрошені Президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою Зеленською.

Під час зустрічі з дітьми глава держави зазначив, що дорослим хочеться жити і працювати заради майбутнього дітей, що, дивлячись на них, Президент України розуміє, що наша Україна така ж молода, енергійна як сучасні діти, така ж красива і амбітна. Тому що Україна – справді інноваційна, європейська, демократична держава.

Зі свого боку діти та молодь вказали на важливість забезпечення якості та доступності освіти, участі дітей в ухваленні важливих рішень, які стосуються їх життя та безпеки.

Діти-лідери взяли участь у цікавих тренінгах, мали можливість поспілкуватися у формі діалогу із заступником Міністра освіти і науки України Любомирою Мандзій та Міністром соціальної політики України Юлією Соколовською.

Діти щасливі від прекрасного дня: нові знайомства, нові плани, нові ідеї, які будуть реалізовані та втілені в життя в закладах освіти Київщини.

 

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/ukraina-zrostae-razom-z-ditmy/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image