«

»

Сер 25 2016

Print this Запис

Україні – 25 або «Наздоганаючи літо…»

IMG_20160819_183805_1CSЗ нагоди Дня Прапора, 25-річчя Незалежності України та у зв’язку з наближенням кінця літа Бучанський центр позашкільної роботи організував велопробіг «Україні – 25 або «Наздоганаючи літо…»

Маршрут мандрівки пролягав через чотирнадцять населених пунктів: місто Буча, селище Гостомель та села Вишгородського та Бородянського районів. Шістнадцять бучанських велолюбителів (наймолодшому з яких лише чотири роки) за три дні подолали понад сто п’ятдесят кілометрів мальовничим Київським Поліссям від рідного міста до с. Пилява (місця впадіння р. Тетерів у Київське водосховище) і зворотно. Велотуристи  під час подорожі двічі ночували в наметах на березі водосховища, відвідали цікаві історичні та краєзнавчі об’єкти Київщини. Особливо туристів вразив меморіальний комплекс в с. Пилява, присвячений подіям Другої світової війни. Приємно здивувала якість доріг та зручні облаштовані стоянки для відпочивальників. Палюче сонце та іноді зустрічний вітер не дуже налякали мандрівників. Трохи засмутила значна кількість сміття на узбіччях дороги та зелена вода у водосховищі через те, що на мілководді бурхливо «цвітуть» водорості.

Дорога до Пиляви досить популярна серед велосипедистів і велотуристів. На маршруті  зустрічались групи велотуристів та учасників велоперегонів серед вихованців спортивних шкіл України на шосейних велосипедах

Для бучанських велотуристів велопробіги та походи стають уже традиційним явищем. Розробляються нові маршрути містом, його околицями та Київщиною.

 

IMG_20160820_141020

IMG_20160820_141046

IMG_20160820_153105

IMG_20160820_153305

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/ukraini-25-abo-nazdoganayuchy-lito/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image