«

»

Тра 23 2017

Print this Запис

Урочисте нагородження переможців ІV етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

20 травня 2017 року відбулася урочиста церемонія нагородження переможців ІV етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»у м. Каневі на Чернечій горі.

Нагородили і юних митців Київської області – Євтушенко Вікторію, вихованку народної образотворчої студії «Палітра» Комунального закладу Таращанської районної ради «Центр творчості дітей та юнацтва «Веселка», та керівника Бурлій Людмилу Григорівну; Танчик Катерину, вихованку студії образотворчого мистецтва «Берестяночка» Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник» м. Біла Церква, та керівника Коробко Валентину Іванівну.

Церемонія нагородження відбувалася в фойє Національного музею Т.Г.Шевченка за участю Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, іноземних делегацій та в супроводі концертної програми, організованої Канівським музичним училищем.

Вітаємо  переможців і бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутому! Нехай перемога у цьому конкурсі додасть Вам наснаги, впевненості у своїх силах і можливостях, та підсилить жагу до нових перемог, творчих звершень на благо України. Бажаємо, щоб кожен день був плідним і насиченим, а нові підкорені вершини стали втіхою для Ваших батьків та викладачів!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/urochyste-nagorodzhennya-peremozhciv-iv-etapu-vseukrainskogo-konkursu-uchnivskoi-tvorchosti-obednajjmosya-zh-braty-moi/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image