«

»

Гру 18 2020

Print this Запис

Усі діти Київщини в очікуванні свята!

День святого Миколая є невід’ємною частиною української культури та історії, знати яку не лише важливо, а й цікаво! Нині традиція святкувати цей день відроджується по всій Україні, а дітлахи нетерпляче чекають подарунків та привітань на свято.

18 грудня усіх дітей Київщини департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» запросили на обласне онлайн-свято «Всі чекають Чудотворця-Миколая». Глядачами святкового дійства були вихованці та учні молодших класів закладів дошкільної, загальної середньої освіти та навчально-реабілітаційних центрів. До перегляду святкової програми долучилися більше 4000 дітей.

Ось так креативно святкує Київщина, добрими справами якої створюється для дітей справжнє свято – свято радості та чудес. Для когось з дітей це була перша хвилююча зустріч з Миколаєм!

Діти дивували Миколая-Чудотворця своїми костюмами, віршами, малюнками, танцями та піснями. Глядачі із задоволенням переглянули святковий дарунок народного вокального колективу «Співограй» Центру позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник» Білоцерківської міської ради, а ніжні і чарівні маленькі янголятка ансамблю естрадної пісні «Барвисті мальви» КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» піднесли малюкам свій пісенний дарунок. Незважаючи на примхи цьогорічної погоди, народний фольклорний  ансамбль «Вишиванка» Таращанського районного центру творчості дітей та юнацтва «Веселка» запросив юних глядачів до передноворічного казкового лісу з морозцем і справжнім снігом та  подарував глядачам композицію «Любий отче, Миколаю!», з якою в Україні це свято відзначається кілька століть.

У казкове чарівне королівство дитячих ігор та розваг покликав  глядачів зразковий театр-студія «Світла хвиля» Києво-Святошинського районного центру творчості молоді «Оберіг», переможець обласного онлайн фестивалю-огляду дитячих театральних колективів «Театральні обрії».

Чудове святкове дійство та яскрава шоу-програма дали можливість всім глядачам поринути у атмосферу казки та дива. Адже і дорослі, і діти вірять в дива і чекають на подарунки святого Миколая…

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/usi-dity-kyivschyny-v-ochikuvanni-svyata/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image