«

»

Тра 23 2018

Print this Запис

Вітаємо юних судномоделістів!

Минулої суботи на Альті уже традиційно для травня відбулася відкрита першість міста Переяслава-Хмельницького серед моделей вітрильних яхт. У змаганнях брали участь команди юних судномоделістів місцевого Клубу юних моряків, Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості та авіамодельного гуртка Баришівського районного Центру позашкільної роботи «Мрія».

Змагання проводилися у двох класах моделей: радіокерованих (F-5) та т.з. «прямоходів» (моделей без двигуна). Загалом було 16 учасників.

Після урочистого шикування учасники вислухали правила безпеки та особливості проходження дистанції від судді змагань Григорія Горбаченка, і ось уже радіокеровані моделі одну за одною спускають на воду.

Переможцем у класі F-5 став Святослав Сальніков, вихованець судно модельного гуртка Клубу юних моряків м. Переяслава-Хмельницького.

У змаганнях прямоходів найточніше і найшвидше у фінішні ворота потрапляла модель Дмитра Шаблієнка (Клуб юних моряків). Друге місце дісталося Максиму Доброгорському, теж вихованцю КЮМу.

Перше командне місце виборов Клуб юних моряків.

Всі призери отримали відповідні грамоти та медалі. Заохочувальні грамоти учасників змагань отримали і всі юні судномоделісти з Баришівки та Яготина.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/uspih-u-pershijj-sprobi-ne-oznachae-zagalnu-peremogu/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image