«

»

Вер 15 2017

Print this Запис

«Увага! Діти на дорозі!»

Літо позаду. Розпочався новий навчальний рік. Більшість дітлахів пішли до школи. За статистикою  Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Київській області, саме у вересні збільшується кількість дорожньо-транспортних пригод за участю дітей.

З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму 14 вересня 2017 року педагоги Центру творчості дітей та юнацтва Київщини спільно з представниками Білоцерківського відділу поліції провели у Володарських загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів № 1 та № 2 день безпеки руху «Увага! Діти на дорозі!».

Пізнавальне заняття для учнів 4 класів було цікавим та змістовним. На умовних перехрестях розігрувалися різноманітні дорожні ситуації, діти побували в ролі пішоходів, пасажирів та водіїв. Педагоги Центру творчості дітей та юнацтва Київщини вчили школярів переходити дорогу, коли перехід нерегульований та регульований.  А особлива увага була звернена на перехрестя, де розміщено світлофори, адже мешканці смт. Володарка вже відвикли від роботи цих дуже потрібних технічних засобів безпеки.

Особливо захоплюючим та пізнавальним було проведення відпрацювання представниками поліції переходу через справжню дорогу, що знаходиться поблизу школи. Діти ще раз пересвідчилися в тому, що дорога сповнена несподіванок і небезпек. Тому потрібно бути завжди уважними та обережними, добре вивчити Правила дорожнього руху й повсякчас дотримуватися їх.

Наостанок, малеча покаталась на веломобілі, всі мали змогу посидіти за кермом і відчути себе справжніми водіями. На згадку дітлахи сфотографувалися біля спеціально облаштованого автобуса.

Тепер є надія, що діти будуть виконувати на практиці ті правила, про які йшлося на занятті.

Бажаємо всім бути уважними на дорогах та повсякчас пам’ятати правила дорожнього руху, щоб не потрапляти у ДТП!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/uvaga-dity-na-dorozi-2/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image