«

»

Лют 28 2019

Print this Запис

Увага! Для директорів закладів позашкільної освіти та координаторів органів учнівського самоврядування

11 кроків до майбутнього з успішними українцями:

зустріч із Тарасом Тополею

         Міністерство молоді та спорту України стає Міністерством майбутнього і запрошує активну молодь на зустрічі з успішними та цікавими українцями, що розкажуть про навички людини 21-го сторіччя, які необхідно опанувати вже сьогодні.

05 березня о 18:00 год. відбудеться шоста з 11-ти запланованих зустрічей. Наш гість – Тарас Тополя, музикант, лідер гурту «Антитіла», волонтер, амбасадор проекту U-Report.

          Участь у події є безкоштовною за попередньою реєстрацією:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSebTAx-QSpsjtlku7a3CatpEUJGzkwFW3SjS0HwKiF4QbZaRw/viewform

       Реєстрація триває до 04 березня (включно). Кількість місць обмежена.

       Адреса проведення: вул. Еспланадна, 42, 2-й поверх.

      Контактний телефон: (044) 284 30 26.

Довідково.

Тарас Тополя народився  21 червня 1987 року в Києві на Подолі в родині вчителя та міліціонера. У 6 років пішов до музичної школи на клас скрипки та займався аж до вступу до університету. Навчався в 48-й гімназії міста Києва, у цей період грав у струнному ансамблі, співав у хорі при чоловічій хоровій капелі ім. Ревуцького. Хор порівнювали з Віденським хором хлопчиків. Одного разу в складі хору співав Іоану Павлу Другому у Ватикані.

У старших класах зібрав першу музичну групу. Спочатку репетиції проводили у підвалі школи, пізніше орендували репетиційну базу. Згодом музичний колектив став його основним заняттям. Оволодів грою на гітарі. Закінчив університет внутрішніх справ за спеціальністю правознавство.

Одружений зі співачкою Аlyosha, виховують синів Романа і Марка.

Має активну громадянську позицію, багато подорожує. Займається бойовим карате «KUDO», театральним мистецтвом. Вивчає польську, вільно розмовляє українською, англійською, російськими мовами.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/uvaga-dlya-dyrektoriv-zakladiv-pozashkilnoi-osvity-ta-koordynatoriv-organiv-uchnivskogo-samovryaduvannya/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image