«

»

Кві 02 2021

Print this Запис

Увага! ФІНАЛІСТИ обласного вокального шоу “Калиновий голос Київщини”

1 квітня відбулося онлайн-засідання членів журі обласного вокального шоу “Калиновий голос Київщини”, під час якого були визначені імена фіналістів шоу відповідно до зведеного протоколу! Ми щиро радіємо, що цього року учасниками відбіркового туру стали 125 солістів у номінаціях  “Естрадна пісня” та “Народна пісня” та 24 вокальні колективи та 27 колективів малих форм.

У фіналістів буде час, щоб підготуватися до фіналу шоу, а саме створити довершений концертний виступ  та записати у належній якості відео фінальної конкурсної пісні (пісня з ІІ – обласного (відбіркового) туру). Допускаються відеозаписи виступів у кліповому форматі, з використанням хореографічного супроводу тощо.

Інформуємо, що конкурсанти виступають наживо у супроводі фонограми «–» або будь-яких музичних інструментів (звук має бути гарної якості, чистий, без шумів).

Просимо до 14 квітня 2021 року зареєструвати учасників за наступним посилання: https://forms.gle/EcmHdqehnYsTDtAw6. Відеозапис необхідно завантажити на Google Диск з відкритим доступом для усіх, хто має посилання. Терміни можуть бути змінені, тому слідкуйте за новинами!!!

Контактна особа – Ольга Нижник, моб.тел. (097) 434-11-97.

Тож, знайомтеся, ФІНАЛІСТИ:

 

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/uvaga-finalisty-oblasnogo-vokalnogo-shou-kalynovyjj-golos-kyivschyny/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image