«

»

Гру 16 2019

Print this Запис

Увага, конкурси!

Відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2020 рік, затвердженого наказом Міністерства від 28.11.2019 №1498, з 18 до 20 січня 2020 року в м. Київ Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді будуть проведені фінальні (заочні) етапи Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму та  Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників. Положення про конкурси розміщені на сайті https://nenc.gov.ua/.

До участі в заходах запрошуються учні закладів освіти – переможці відбіркових етапів конкурсів, списки яких будуть оприлюднені до 18 січня 2020 р. на сайті https://nenc.gov.ua/.

Нагадуємо, триває реєстрація та подання тез:

– на Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму до 31 грудня 2019 року,

– на Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників до 10 січня 2020 року.

Очні етапи конкурсів відбудуться 18-20 лютого 2020 року за адресою м.Київ, вул. Вишгородська,19, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/uvaga-konkursy/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image