«

»

Кві 30 2020

Print this Запис

Увага! Ліга тренерів із патріотичного виховання в 2020 році

Відповідно до затвердженого Міністерством освіти і науки України Плану роботи Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України на 2020 рік, у квітні ц.р. було заплановано проведення ІV щорічного форуму Всеукраїнської Ліги тренерів із патріотичного виховання.
У зв’язку з запровадженням в Україні режиму надзвичайної ситуації, пов’язаної з поширенням епідемії вірусу COVID-19, НЕНЦ ініціює проведення форуму Всеукраїнської Ліги тренерів із патріотичного виховання у форматі програми Інтернет-марафону з підготовкою дашборду (інформаційної панелі) або презентацій практичної змістовної діяльності в сфері громадянського, національно-патріотичного виховання молоді.

Матеріали надсилати до 12 червня 2020 р. на електронну адресу: fedorova@nenc.gov.ua з поміткою «Інтернет-марафон-2020».
До участі в заході запрошуються тренери з патріотичного виховання, які пройшли навчання на базі НЕНЦ за програмою тренінгів «З Україною в серці» та «Я громадянин України!»

Детальніше за посиланням: https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/2020-04-110.pdf

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/uvaga-liga-treneriv-iz-patriotychnogo-vyhovannya-v-2020-roci/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image