«

»

Жов 18 2021

Print this Запис

Увага! Обласний етап Всеукраїнської акції школярів та учнівської молоді «Ліси для нащадків» 2021 р.

Відповідно до плану роботи КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» в листопаді 2021 року буде проведено обласний етап Всеукраїнської акції школярів та учнівської молоді «Ліси для нащадків».

Акція проводиться з метою створення нових лісових насаджень, лісосмуг, парків, скверів та інших об’єктів зеленого будівництва, закладання лісорозсадників, шкілок у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах, лісництвах, на присадибних ділянках,підвищення ефективності роботи учнівських лісництв, активізації трудової діяльності учнівської молоді у галузі лісового господарства.

Матеріали про хід проведення акції у районах (містах, ОТГ), які відповідають умовам проведення приймаються до 08 листопада 2021 року за адресою: еколого-натуралістичний відділ Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», вулиця Богдана Хмельницького, 42/41, м. Біла Церква, Київська область, 09117, телефон для довідок (045 63) 9-09-90.

Електронний примірник роботи просимо надіслати на електронну адресу відділу: ctduk_ekolog@ukr.net з відповідною поміткою (назва конкурсу, заклад освіти) в темі листа.

Реєстрація для участі в обласному етапі ОБОВ’ЯЗКОВА за посиланням

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/uvaga-oblasnyjj-etap-vseukrainskoi-akcii-shkolyariv-ta-uchnivskoi-molodi-lisy-dlya-naschadkiv-2021-r/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image