«

»

Бер 11 2020

Print this Запис

Увага! Перенесення організаційно-масових заходів еколого-натуралістичного напряму, які заплановані на березень 2020 року

Відповідно до рішень Кабінету міністрів України про запровадження карантину в Україні через корона вірус, Київської міської державної адміністрації щодо введення з 12 березня 2020 року карантинних заходів та тимчасових обмежень на проведення освітнього процесу в закладах загальної та вищої освіти, дитячих садочках, мистецьких, спортивних школах тощо, запровадження обмежень на проведення масових заходів у столиці, прийняте рішення про перенесення організаційно-масових заходів, які були заплановані на березень 2020 року в Національному еколого-натуралістичному центрі,на більш пізній період, а саме:
1. Весняна сесія Природничої школи учнівської молоді з 16-20 березня переноситься на 13-16 квітня ц.р.
2. Фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» з 17-20 березня переноситься на 13-16 квітня ц.р.
3. Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників, директорів закладів позашкільної освіти з 16-20 березня переносяться на 13-17 квітня ц.р.
4. Всеукраїнська науково-практична конференція «Відтворимо ліси разом» з 19-20 березня переноситься на 22-23 квітня ц.р.
5. Тренінг “Школа виховника” з 19 березня переноситься на 16 квітня ц.р.
6. Фінальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2020» з 24-27 березня переноситься на червень місяць і відбудеться у строки проведення збору лідерів Дитячого екологічного парламенту.
7. Збір тренерів ліги з патріотичного виховання пройде в червні місяці спільно з Всеукраїнським фестивалем патріотичних дій – 2020.
Посилання: https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/2020-03-11.pdf

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/uvaga-perenesennya-organizacijjno-masovyh-zahodiv-ekologo-naturalistychnogo-napryamu-yaki-zaplanovani-na-berezen-2020-roku/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image