«

»

Лют 10 2020

Print this Запис

Увага! Проведення Олімпіади випускного шкільного дослідництва!

Відповідно до Плану організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю (за основними напрямами позашкільної освіти) на 2020 рік, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України оголошує про проведення Олімпіади випускного шкільного дослідництва (учнівських дослідницьких проєктів) (далі – Олімпіада).

 До участі в Олімпіаді запрошуються учні закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та позашкільної освіти віком від 12 до 18 років (7-11 класи), які мають власні завершені дослідницькі проєкти в галузі природничих та аграрних наук.

Олімпіада проводиться в 2 етапи: відбірковий (заочний) та фінальний (очний) етап. Для участі в Олімпіаді необхідно з 24 лютого по 20 квітня пройти онлайн реєстрацію та надіслати дослідницький проєкт (роботу) на електронну адресу Оргкомітету ( pinchuk @nenc.gov.ua).

Орієнтовний термін проведення фінального (очного) етапу з 1 по 20 червня.

Детальніше за посиланням: https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/02-05-33.pdf

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/uvaga-provedennya-olimpiady-vypusknogo-shkilnogo-doslidnyctva/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image