«

»

Січ 24 2020

Print this Запис

Увага! Реєстрація на обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста»

З метою формування в учнівської молоді екологічної культури засобами фото- та кіномистецтва, у лютому 2020 року Комунальним закладом Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» буде проведено обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста». Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді визначив тематикою фестивалю у 2020 році: «Країні Юннатії 95!».

Для участі в конкурсі робіт у номінації «Кращий відеофільм» учасник представляє відеофільм на тему Фестивалю, що  повинен бути записаний на CD диск або розміщений в електронному форматі на GOOGLE ДИСКУ з обов’язковим посиланням на нього в тілі реєстраційної форми заявки. Програма для запису − Windows Move Maker, формат AVI, MPEG4.  Тривалість відеофільму – до 15 хвилин.

Для участі в конкурсі робіт у номінації «Кращий відеоролик (відеокліп)» учасник представляє в довільній формі відеоролик або відеокліп на тему Фестивалю, що  повинен бути записаний на CD диск або розміщений в електронному форматі на GOOGLE ДИСКУ з обов’язковим посиланням на нього в тілі реєстраційної форми заявки. Програма для запису − Windows Move Market, формат – AVI, MPEG4. Тривалість відеоролика (відеокліпу) − до 7 хвилин.

 Для участі в конкурсі робіт у номінації «Кращий слайд-фільм» учасник представляє слайд-фільм на тему Фестивалю,  що  повинен бути записаний на CD диск або розміщений в електронному форматі на GOOGLE ДИСКУ з обов’язковим посиланням на нього в тілі реєстраційної форми заявки.  Програма для запису − Power Point 2003. Кількість слайдів − до 20.

Для участі в конкурсі робіт у номінації «Краща фоторобота» учасник представляє комплект із 5 односюжетних кольорових або чорно-білих фотографій на тему Фестивалю та висилає їх з відповідною поміткою на електронну адресу еколого-натуралістичного відділу Центру творчості дітей та юнацтва Київщини ctduk_ekolog@ukr.net  або у вигляді роздрукованих фотографій (формат 24 х 30 см, етикетка на звороті).

Всі роботи, що відповідають вимогам Положення про Всеукраїнський юнацький фестиваль «В об’єктиві натураліста» (https://www.kids-center.com.ua/wp-content/uploads/2018/06/%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F.pdf),  затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 31 серпня 2012 року № 961, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 вересня 2012 року за №1593/21905 слід надсилати в електронному форматі або на адресу КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» (вул. Богдана Хмельницького 42/41, м. Біла Церква,  Київська обл., 09117) до 15 лютого 2020 року.  Телефони для довідок: (066)250 42 68, (098)443 68 35,  (04563)390990.

УВАГА! Заявки на участь у конкурсі необхідно обов’язково заповнити в GOOGLE формі за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/17T34flOUyrnD4f1LMkboKb1yDF_PVD295ETxbNGKB3E/edit

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/uvaga-reestraciya-na-oblasnyjj-etap-vseukrainskogo-yunackogo-festyvalyu-v-obektyvi-naturalista/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image