«

»

Лют 05 2020

Print this Запис

Увага! Реєстрація на обласний етап XІІІ Міжнародного конкурсу еколого-оздоровчої спрямованості «Метелики – німий шедевр природи»

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України повідомляє про оголошення Польщею XІІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості.
Тема конкурсу у 2020  році – «Метелики – німий шедевр природи».
Його мета – розвиток екологічного мислення.
Конкурс проводиться у співпраці з Департаментом охорони здоров’я та соціальних справ Міського управління Вроцлава (Польща) під егідою Вроцлавського Природничого Університету. Організатором конкурсу в Україні є Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.
До участі у конкурсі запрошуються учні І-VІIІ класів закладів загальної середньої освіти та вихованці закладів позашкільної освіти відповідного віку.
Всі роботи, що відповідають умовам проведення конкурсу (детальніше за посиланням: https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/02-04-29.pdf ) слід надсилати  на адресу КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» (вул. Богдана Хмельницького 42/41, м. Біла Церква,  Київська обл., 09117) до 20 лютого 2020 року.  Телефони для довідок: (066)250 42 68 (І. Пахомова), (098)443 68 35 (Т. Пожалова),  (04563)390990.

Наголошуємо: робота повинна мати етикетку, що розташована на звороті і містить друкованими літерами назву, ім’я, прізвище та вік автора, точну адресу школи з телефоном, прізвище та ім’я керівника; до кожної роботи треба додати згоду батьків (в довільній формі) чи законного опікуна на використання особових даних дитини з метою організації конкурсу. Роботи, що виконанні з недотриманням вимог не розглядатимуться!

УВАГА! Заявки на участь у обласному етапі конкурсу необхідно обов’язково заповнити в GOOGLE формі за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/19UZukGhj0YwVIrZf4z5PnVyErlRZbkvDPcEgGm1hECU/edit?usp=sharing

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/uvaga-reestraciya-na-oblisnyjj-etap-xiii-mizhnarodnogo-konkursu-ekologo-ozdorovchoi-spryamovanosti-metelyky-nimyjj-shedevr-pryrody/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image