«

»

Бер 31 2020

Print this Запис

Увага! Результати обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт із природознавства «Юний дослідник»

Всеукраїнський конкурс «Юний дослідник» проводиться щорічно з метою залучення учнів  закладів освіти  віком від 9 до 12 років. Його завданням є виявлення та підтримка учнів, які мають здібності до науково-дослідницької діяльності в галузі природознавства, формування в них екологічних знань, створення умов для творчої самореалізації дітей.

Журі оцінювало дослідницько-експериментальні роботи у п’яти номінаціях: «Я і природа», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Охорона здоров’я», «Народознавство та краєзнавство».

Список переможців за посиланням:
https://drive.google.com/…/1vIIQCjI_VWs_rvQYCpDu4iBJv…/view…
Вітаємо призерів та їх керівників!
   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/uvaga-rezultaty-oblasnogo-etapu-vseukrainskogo-konkursu-doslidnycko-eksperymentalnyh-robit-iz-pryrodoznavstva-yunyjj-doslidnyk/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image