«

»

Бер 02 2021

Print this Запис

Увага! Стартує ІІ (обласний) етап Техно-арт-галереї дитячої творчості в рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» у березні 2021 року проводить ІІ (обласний) етап Техно-арт-галереї дитячої творчості в рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно!»

Звертаємо увагу на зміни в умовах проведення зазначеного заходу.

          Цьогоріч Техно-арт-галерея проходить у дистанційному форматі. Для участі необхідно не пізніше 24 березня 2021 року зареєструвати кожен окремий експонат за відповідним посиланням: https://forms.gle/962sjqr4ZRAzZGh59 .

          Обов’язково при реєстрації робіт в графі: «Посилання на фото (відео)» на кожну роботу повинно бути окреме посилання на її фото (при потребі зробити до 3-х фото на одну роботу з різних ракурсів). Фотографії експонатів у форматі JPG, JPEG, 200-300 dpi, розмір файла не більше 5 Мб. В імені файлу, що містить зображення необхідно вказати маркування та назву роботи (наприклад: 14.01.21 Лижний трамплін. jpg; 0200.05.21 Лижний трамплін. jpg; 53б.03.2021 Лижний трамплін. jpg).

         Звертаємо увагу на нове маркування .

     В графі «Посилання на опис» зробити посилання на документ в Word, де зробити технічний опис експонату, який складається з викладення принципу його роботи, призначення розробки, її відмінність від аналогу, а також конкретне застосування цієї розробки у відповідній галузі. До опису додаються блок-схеми, принципові, електричні й кінематичні схеми, короткий опис роботи даних схем, інструкції по експонуванню (підготовка експонату до роботи, порядок вмикання та детальний опис роботи з експонатом, в разі потреби – опис методики проведення вимірів, дослідів. і т. ін., характерні несправності та засоби їх усунення).

         В описі іграшок та ігор вказати матеріали, з яких виготовлено експонат та техніку виконання роботи.      До участі у Техно-арт-галереї запрошуються вихованці (учні) закладів позашкільної та загальної середньої освіти.

Техно-арт-галерея проводиться за двома віковими категоріями:

молодша – 6–10 років;

старша – 11–18 років включно.

          Техно-арт-галерея проводиться за розділами (кількість експонатів в розділах обмежена):

Розділ 1. Прилади та обладнання

          Радіотехнічні та радіоелектронні діючі моделі приладів оригінальної конструкції, електронні вимірювальні прилади, вдосконалені блоки живлення, регулятори напруги та струму, освітлювальна техніка, мініатюрні моделі та макети верстатів і промислового обладнання (до 2 робіт).

Розділ 2. Ігри та іграшки з елементами електротехніки

          Зразки саморобних ігор та іграшок, які відрізняються від існуючих оригінальністю задуму, новизною конструкції та художньому вирішенню задачі (до 4 робіт).

Розділ 3. Техніка майбутнього

          Макети та моделі космічних кораблів, ракетоносіїв, систем спостереження, стартових установок, космодромів; самохідні керовані моделі; зразки військової ракетної техніки; техніка історичної серії (до 2 робіт).

Розділ 4. Спортивно-технічне моделювання

          Моделі суден, ракет, авіаційні та автомобільні моделі (найпростіші, діючі та моделі копії) (до 10 робіт).

Розділ 5. Архітектура та будівництво

          Макети та проєкти всіх видів споруд, будівель, будівельних комплексів, фрагментів вулиць та міської забудови, залізничних вокзалів та ін. з елементами ландшафту або без них (до 2 робіт).

     Вказана кількість робіт подається для кожної вікової категорії. Всього реєструються не більше 40 робіт від закладу (по 20 у кожній віковій категорії).

      На роботи подаються наступні документи:

  • Анкета-заявка  заповнена  в google-формі  за наступним посиланням: https://forms.gle/962sjqr4ZRAzZGh59 .
  • Протокол І (територіального) етапу, який надсилається на e-mail: ctduk_tehniku@ukr.net.

Звертаємо особливу увагу на інформаційно-методичні матеріали.

Телефон для довідок відділу науково-технічної творчості 39-09-48, e-mail: ctduk_tehniku@ukr.net. Контактні особи: Янішпольська Валентина Василівна, 097-770-98-20, 063-49-89-739, Карлінська Людмила Дмитрівна, 067-368-02-36.

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/uvaga-startue-ii-oblasnyjj-etap-tehno-art-galerei-dytyachoi-tvorchosti-v-ramkah-vseukrainskoi-vystavky-konkursu-naukovo-tehnichnoi-tvorchosti-uchnivskoi-molodi-nash-poshuk-i-tvorchist-to/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image